Craft Warm Intensity dámské triko

Triko Craft Warm Intensity s dlouhým rukávem je vhodné pro chladnější outdoorové počasí.

Co o produktu říká výrobce?

Triko je ušito z tzv. 3D pleteniny a složeno z několika částí ve třech gramážích od 190 do 265 g/m2 spojených bezešvými přechody. Díky střídání různých gramáží vás triko zahřeje více tam, kde je to potřeba, a méně naopak na místech, kde se často potíte.

Materiál: 66 % polyester, 28 % polyamid, 6 % elastan, Země původu/ výroba: Portugalsko

Snadno se pere (klasických 40°C) a rychle schne. Pěkně drží teplo. Na mou vyšší postavu (výška 175 cm) se krásně hodí velikost S. Střih je opravdu Slim Fit, jak je i uvedeno.

Jak to vidí Hanibal Team?

Triko s dlouhým rukávem pro různé druhy venkovních aktivit mi dlouho v mé výbavě chybělo. Proč? Protože moje postava typu dlouhé ruce i nohy se často úplně neslučuje s délkou rukávů a délkou a šířkou trika. Zkrátka většinou dlouho hledám, než mi něco sedne. A tohle triko při zkoušení sedlo parádně. Ale pořádné vyzkoušení v terénu ho ještě čekalo.

V době podzimních dnů a začínajícího zimního počasí jsem vzala s sebou triko na ranní a večerní běh. Jsem spíš typ zmrzlého jedince, takže jsem si přes triko vzala ještě lehkou bundu a šla na to. Ráno jsem pak ještě vzala tričko na ranní jógové protažení k lesu. Na protažení je naprosto výborné! Nikde neškrtí, díky plochým švům není nijak nepříjemné a ke všemu se parádně natáhne přesně tak, jak se natáhnete vy. Jedinou nevýhodou je, že po aktivnějším pohybu v něm, bude více cítit, než kdyby bylo triko z merino vlny. Já ale chtěla něco příjemného a mírně elastického, právě i na venkovní protažení. A dokážu si představit, že tričko velmi ráda vezmu, jak na běžky, tak jako spodní vrstvu na sjezdovky.

Co se mi líbí:

  • Triko je dostatečně dlouhé (i jeho rukávy). Díky mé postavě velmi oceňuji.
  • Velmi příjemný materiál!
  • Střídání různých gramáží materiálu, přesně tak, jak je potřeba.
  • Příjemně stretchové.
  • Parádní barevná provedení (též provedení pro milovníky černé barvy).

Čeho bych se bála / co by mohlo být lepší:

  • Rukávy by klidně mohli mít dírku na palec (dlouhé jsou na to dost).
  • Triko je opravdu hodně dlouhé a jelikož je spodní pruh materiálu trochu více stažený – nedrží mi na bocích a vyhrnuje se např. při běhu trochu směrem k pasu nahoru.
  • Nejsem si jista, jak bude materiál odolný vůči oděrům, suchý zip ho každopádně dokáže dost pocuchat.

Je jasné, že spousta lidí dá raději přednost vlněnému materiálu. Je přírodní, hřeje a také i při delším nošení nesmrdí. Umělé vlákno ale schne rychle, je lehké, na omak velice příjemné (pro ty, které vlna kouše) a hlavně je zde možnost, že se materiál natáhne i s vámi.

– Eva