Pozice v Hanibalu:

V Hanibalu jsem na pozici brigádník a roznášeč radosti, vlastně si tady plním takové mé nepsané pravidlo, a to dělat lidem radost! Ať už ostatním Hanibalákům a nebo zákazníkům. Na palce někdy chaoticky pobíhám ve spěchu a mluvím občas dost rychle, moravsky rychle.

Co jinak:

Teď momentálně studuju (a snad vyjde letos i bakalářka, i přes neskutečnou prokrastinaci), obor Veřejná správa regionální rozvoj, ten je pro mě takovou citovou záležitostí, jsem totiž z Ostravy, a ta potřebuje pomoct.


O práci v Hanibalu:

Wooho, no takže… byla to náhoda, anebo osud?! Hanibal si mě sám našel, aby mi ukázal, že vlastně celou dobu hledám já jeho. A od té doby mě nepřestává překvapovat a těšit! Fakt!


Zájmy:

Ráda cestuju, ať už do měst na západ a na hory na východ na přechody. S malým batůžkem pak ráda jezdím do Alp na ferraty nebo na kole v Česku. Jo, a taky ukájím adrenalin na čtyřtisícovkách Evropy. Víš, že jich je 82? Chtěla bych je jednou všechny stihnout! Poslední dobou trošku lezu… na umělkách, ale i na skálách (ale mám slabý morál… :D), a taky jsem objevila kouzlo tření při 5°C na bouldrech. Příležitostně běhám buď dlouhé tratě, nejradši v domovských Beskydech, anebo naopak krátké pětikilometrové… V hale ráda pinkám badminton a nebo beach na písku. Ráda hraju pexeso a Bang!