Pozice v Hanibalu:

Jako nejnovější člen teamu jsem se jako stáloš usídlila na prodejně na Senovážném náměstí, kde se věnuji zákaznickým objednávkám, fakturaci a vůbec všemu možnému, co je spojeno s chodem skladu. Mimo to se mihnu i na prodejně a taky študuji parametry, protože toho je ještě hodně přede mnou. Naštěstí mám kolem sebe skvělé a zkušené kolegy, což pracování v Hanibalu jen zpříjemňuje:)

Sama o sobě:

Ze studenta stavební školy se ze mě stal kreativec, nepřijali mne na uměleckou školu a tak se ze mě stal cestovatel. Odjela jsem do Londýna, rok jsem tam žila, abych se zase mohla vrátit, začít pracovat v Praze a pomalu nacházet sama sebe. Zjistila jsem, že k životu potřebuji volnost, kruh spřízněných duší, cestování a anglický čaj s mlékem.

Moje zájmy:

Vyrůstající na vesnici, fičím světem křížem krážem, na kole, na bruslích, na lyžích či běžkách, na sáňkách, v horách i nížinách. Učarovaly mi dlouhé treky v horách bez civilizace, lezení i bouldering. Miluji běhání, dost často plavu a strašně ráda dělám snídaně. Zajímá mě také všechno od architektury až po šikovný design, maluju, a když můžu, tak o tom všem napíšu. A aby toho nebylo málo a aby to nevypadalo, že se ničeho nebojím, tak bojím, a proto jsem začala chodit na fitbox. Abych se mohla se vším v životě správně poprat 🙂