Pozice v Hanibalu:

Příležitostně kreativní a občas příliš ukecaný. Mám na starost propagaci, newsletter, katalog a spoustu dalšího, co se propagace Hanibalu týká. Své místečko si tu hřeju od léta 2005.

Co jinak:

Vystudovaný obor Rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Narozen v Praze, žijící momentálně v Liberci.  Akreditované vzdělání pro průvodcovskou činnost horskou.


Sám o sobě:

Ok. Takže něco o mě. Patřím k Hanibalu už douhou dobu, pro ty, kteří pamatují, jsem začínal ještě v tom malém krámku 100m níž od současného Hanibala na Korunní. Od brigádníka přes vyřizování internetových objednávek jsem se posouval až k šíření slávy Hanibalu na plný úvazek.

Když už není do čeho píchnout (což není často), točím video, potom se trápím u jeho stříhání a nakonec to všem pouštím do zblbnutí!

 

ondra1


Zájmy:

Královským sportem mé duše budiž alpinismus, kterému se věnuji tak moc, jak jen to jde, a mám pořád pocit, že to není dost. A pak samozřejmě lezení ve všech možných formách, ať už na písku nebo na žule a vápně, ve sněhu, v ledu…

Nedám ale dopustit ani na kolo, skialpy a běžky. A běhání, samozřejmě, pokud možno na co nejdelší tratě. Dokonce jsem už jednou utrpěl maraton a nedokončil Beskydskou Sedmičku…