V Hanibalu se starám o a vedu novou plzeňskou pobočku. Dále jsem správcem webového obsahu.
Jsem veliký fanoušek spaní a lenošení v hamace a tahám ji všude sebou. Prošlo my jich docela dost rukama a v současné chvíli jich mám 5. (Ne netahám je všechny, mám svoji oblíbenou). Také se pro radost fotím na Instagram a snažím se inspirovat lidi, aby si hamaku taky vyzkoušeli. Jsem jeden z mála nelezců v Hanibalu. (Mám k tomu prostě respekt).
Ve volném čase se rád ponořím do světa online her převážně DOTY a CSka. A aby to bylo vyvážené tak nesmí chybět film a pořádná kniha. Knihy hrají velkou roli v mém lenošení v hamace, protože mě to dokáže dokonale „uondat“ a proto kniha a hamaka jsou vždy spolu.
Když se najde společný čas s kamarády tak vyrážíme směr singltraily, kde si neustále připomínám, že bych měl jezdit na kole mnohem více aby to tak nebolelo. V zimě se snažím dostat se na hory zalyžovat si. Snažím se také jezdit na čundry a vandry a s malou skupinkou lidí jsme vymysleli žrací vandr.
Po 2 letech v Austrálii a roce na Novém Zélandu je mým snem mít pořádnou dodávku transformovanou na karavan a trochu více cestovat.