Jan Šimánek | Měsíc jsem čekal na okamžik Adamova zaváhání

Jan Šimánek | Měsíc jsem čekal na okamžik Adamova zaváhání. Jaké bylo točit měsíc s Adamem Ondrou? Honza Šimánek je dokumentarista, fotograf a pískař. Fotografii studoval na FAMU a titul pískař získal na Otevřené Skalácké Akademii, postgraduál v Ádru. Spoluzaložil lezecký festival PÓVL, který se koná každoročně v Českém Ráji a je oslavou klasického lezení. Znát… Read More

Týden s Warmpeace: otázky pro Pavla Habětína!

Čas kvapí a náš předposlední týden s českou značkou bude týden ve znamení Warmpeace! Je to tak, warmpeace je tradičním českým výrobcem, který produkuje skvělé péřové spacáky, péřové a primaloftové oblečení a celou řadu dalšího oblečení a vybavení z technických materiálů. Jeho zakladatelem, duší a motorem je Pavel Habětín.

Čtyři otázky pro Josefa Rakoncaje

Týden se s týdnem sešel a nás teď čeká tematické odklonění k peří! A nemůžeme začít jinak než s firmou Sir Joseph, kterou založil náš nejznámější himalájský horolezec všech dob – Josef Rakoncaj. Muž, který dvakrát vystoupil na obávanou K2 a podnikl celou řadu nebezpečných a zároveň nádherných ceněných výstupů. Přejeme příjemné čtení!

Pět minut s ROMANEM KAMLEREM

První ze série rozhovorů, který plánujeme udělat s řadou významných osobností českého outdoorového světa. Roman Kamler před více jak 25ti lety založil dnes již legendární a ve světě uznávanou značku Tilak. Tady jsou 4 otázky, pět minut s Romanem Kamlerem.