Urner Haute Route | Skialpový přechod

Urner Haute Route Skialpová sezóna je sice už v plném proudu, ale mám pro vás tip na skialpový přechod, třeba hned na příští jaro. Pro ostřílené skialpinisty, kteří milují především dlouhé sjezdy, kratší výstupy, ne příliš přeplněné chaty, je tu přechod z Andermattu do Engelbergu. Tzv. Urner Haute Route. Čeká na vás celkově pět etap s převýšením kolem… Read More

Rozloučení se skialpovou sezónou: Ötztal (video)

Myšlenka byla jednoduchá – naposledy si v téhle sezóně užít bílého zlata, které se ještě vehementně drželo na svazích alpských kopců. A byť nebyla organizace celé akce nejjedodušší a sníh už spíše připomínal plastickou hmotu, podařilo se. Ondra a Alča, jakožto zástupci Hanibal Teamu, ve společnosti dalších nadšených skialpinistů.

Hanibal Team a skialpy v Krkonoších!

Mrkněte se, jak vypadá jarní skialpová lyžovačka v Krkonoších v podání Hanibal Teamu! Základnou nám bylo sídlo nejmenovaného činovníka KRNAPu, kterému tímto srdečně děkujeme, a jak bylo slíbeno, KRNAPu třikráte provoláváme slávu! A teď ať už se taví jarní firn pod rozžhavenými skluznicemi našich lyží :)!